Dnes už známá značka příslušenství pro FPV piloty Ethix přichází se sérií pouzder na rádio, baterie a nářadí. Na zkoušku jsem dostal verzi na rádio a baterie se kterými bych vás rád seznámil.

Ethix Transmitter bag V2

Bag na rádio pro ty, kteří jej nenosí v batohu nebo kufru považuji za velice zdařilý. Dostatečně vypóstrované stěny, které jsou z vnitřní strany vyboreny s hrubší červené kůže. Uvnitř krom prosotru na rádio naleznete praktickou kapsu, kterou ocení majtelé modulů k uschování antén. Je vidět, že bag je vyroben podle rádia FrSky X9D, které do bagu perfektně padne. Z venku je bag vyroben z pevného černého textilního materiálu. Nechybí rukojeť pro snadné nošení a vyšívané logo Ethix. Bag není náhrada za pevné pouzdro či kufr. V případě pádu není složité ulomit některou z páček nebo sériovou anténu.

Specifikace:

Rozměr vnější: 210 x 210 x 90 mm

Rozměr vnitřní: 200 x 200 x 80 mm

Váha: 190 g

Ethix heated deluxe lipo bag

Druhým bagem je vyhřívaný lipo bag až na 30 ks baterií s USB becem. Jelikož teplých dnů pomalu ale jistě ubývá a jak je známo, lipo baterie jsou na chlad poměrně háklivé, oceníte bag, který nejen, že ochrání baterie před mechanickým poškozením ale také je udrží v teple. Vnitřní strana je stejně jako u bagu na rádio vyrobena z hrubší červené kůže, vnější strana z pevného černého textilního materiálu. Narozdíl od bagu na rádio má pouze jednu rukojeť a jednu vnější kapsu. Uvnitř neleznete 2A BEC (USB) fungující se vstupním napětím 3-6S, dále ohřívací zařízení udržující 50°C uvnitř bagu. S tímto bagem se zimy bát nemusíte.

Specifikace:

Rozměr: 240 x 165 x 140 mm

Váha: 440 g

BEC: 5V (2A)

Vstupní napětí: 3S – 6S

Termostat: 50°C

   

Kde seženete bagy Ethix?

Na rádio

Na baterie

Autor: Daniel Sychra